Ansatte

Salg

Martin Vigholt
Distriktssjef Engrossalg
Sydjylland & Fyn
Email: msv@komproment.dk
Tlf.: 22260470
Michael Nielsen
Distriktssjef Engrossalg
Sjælland
Email: michael@komproment.dk
Tlf.: 25229085
Kim Kristensen
Salgsdirektør
Hele Danmark
Email: kim@komproment.dk
Tlf.: 23990310
Martin Guldbæk
Distriktssjef Engrossalg
Sentral- og Nordjylland
Email: Martin@komproment.dk
Tlf.: 40845666

Prosjektrådgivning / Arkitekter

Kim Kristensen
Salgsdirektør
Hele Danmark
Email: kim@komproment.dk
Tlf.: 23990310
Allan Plougmann
Prosjektleder Danmark
Hele Danmark
Email: arp@komproment.dk
Tlf.: 21804083
Theodor Högh
Country Manager
Sverige
Email: theodor@komproment.dk
Tlf.: 708646916

Internt salg og ingeniørarbeid

Mads Røge
Logistikksjef, internt salg
Email: mads@komproment.dk
Tlf.: 25229081
Heidi Hedemann
Internt salg
Email: heidi@komproment.dk
Tlf.: 96520710
Simon Duus
Internt salg og ingeniørarbeid
Email: simon@komproment.dk
Tlf.: 30450782
Thomas Lund
Internt salg og energi/ingeniør
Email: thomaslund@komproment.dk
Tlf.: 22584852
Jannie Houkjær
Internt salg og logistikk
Email: jh@komproment.dk
Tlf.: 20295448

R&D / Eksport

Nikolaj Kristensen
Area Export Manager
Email: nk@komproment.dk
Tlf.: 20580147
Niels Heidtmann
Eksportdirektør og medeier
Email: niels@komproment.dk
Tlf.: 50770452

Økonomien

Jan Kristensen
CFO
Email: jan@komproment.dk
Tlf.: 20993073
Karl-Johan Brams
Finansdirektør
Email: kjb@komproment.dk
Tlf.: 21828601

IT & MARKEDSFØRING

Marc Jespersen
IT-& Marketings ansvarlig
Email: mvj@komproment.dk
Tlf.: 51322369

Lager

Michael Friborg Skærbæk
Lageransatt
Email: mfs@komproment.dk
Thomas Petterson
Lagersjef og innkjøpssjef
Email: thomas@komproment.dk
Tlf.: 25229084
Taitsi Heilmann
Lager student
Email: taitsi@komproment.dk