Anställda

Projektråd / Arkitekter

Sverige

Theodor Högh
Country Manager
Sverige
Email: theodor@komproment.dk
Tlf.: 708646916

Försäljning

Danmark

Martin Vigholt
Distriktschef Grossistförsäljning
Södra Jylland och Fyn
Email: msv@komproment.dk
Tlf.: 22260470
Michael Nielsen
Distriktschef Grossistförsäljning
Sealand
Email: michael@komproment.dk
Tlf.: 25229085
Kim Kristensen
Försäljningschef
Hela Danmark
Email: kim@komproment.dk
Tlf.: 23990310
Martin Guldbæk
Distriktschef Grossistförsäljning
Centrala och norra Jylland
Email: Martin@komproment.dk
Tlf.: 40845666

Intern försäljning och teknik

Søren Byø
Projektledare och teknik
Email: sb@komproment.dk
Tlf.: 20787895
Mads Røge
Logistikchef, intern försäljning
Email: mads@komproment.dk
Tlf.: 25229081
Heidi Hedemann
Intern försäljning
Email: heidi@komproment.dk
Tlf.: 96520710
Simon Duus
Intern försäljning och teknik
Email: simon@komproment.dk
Tlf.: 30450782
Thomas Lund
Intern försäljning och energi/teknik
Email: thomaslund@komproment.dk
Tlf.: 22584852
Jannie Houkjær
Intern försäljning
Email: jh@komproment.dk
Tlf.: 20295448

FoU / Export

Niels Heidtmann
Exportdirektör och delägare
Email: niels@komproment.dk
Tlf.: 50770452
Nikolaj Kristensen
Area Export Manager
Email: nk@komproment.dk
Tlf.: 20580147

Ekonomin

Jan Kristensen
CFO
Email: jan@komproment.dk
Tlf.: 20993073
Karl-Johan Brams
Finansdirektör
Email: kjb@komproment.dk
Tlf.: 21828601

IT OCH MARKNADSFÖRING

Marc Jespersen
Ansvarig för IT- & Marknadsföring
Email: mvj@komproment.dk
Tlf.: 51322369

Lager

Michael Friborg Skærbæk
Lagerpersonal
Email: mfs@komproment.dk
Thomas Petterson
Lagerchef och inköpschef
Email: thomas@komproment.dk
Tlf.: 25229084
Taitsi Heilmann
Lagerstudent
Email: taitsi@komproment.dk